Referencje i opinie

Zapraszamy do obejrzenia referencji od naszych Kontrahentów oraz podziękowań dla Geomatix Sp. z o.o.

Referencje dla sprzedaży, serwisu geodezyjnego i laboratorium kontrolno-pomiarowego oraz opinie o sprzęcie pomiarowym z 2018 roku

„…Dostarczany sprzęt posiada bardzo dobrą jakość, a Firma Geomatix Sp. z o.o. zapewnia dodatkowo przeszkolenie pracowników w przypadku zakupu urządzeń z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych. Na podstawie wieloletniej współpracy możemy stwierdzić, że Firma Geomatix Sp. z o.o. dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną posiadającą niezbędne uprawnienia, pracuje na nowoczesnym sprzęcie diagnozującym takim jak: kolimatory, bazy pomiarowe (…) stwierdzamy, że wszystkie zlecone prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami (…) w pełni polecamy inwestorom korzystanie z usług Firmy Geomatix Sp. z o.o. jako firmy solidnej i sprawdzonej, dysponującej zdyscyplinowaną i fachową załogą…”

/21.02.2018/
Zakłady Górniczo-Hutnicze „Bolesław” S.A.

„…Firma Geomatix Sp. z o.o. dokonała sprzedaży i dostawy 100 szt. drogomierzy Laserliner (…) Towar został dostarczony zgodnie ze specyfikacją określoną w zamówieniu oraz zgodnie z wyznaczonym terminem…”

/28.05.2018/
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

„…mamy przyjemność zarekomendować firmę Geomatix Sp. z o.o. (…) z którą rozpoczęliśmy współpracę w 2011 roku. Zakres współpracy obejmuje między innymi pełną obsługę serwisową sprzętu pomiarowego dla geodezji i budownictwa, takiego jak niwelatory optyczne oraz niwelatory laserowe rotacyjne. Zlecone usługi były wykonywane profesjonalnie, terminowo i po konkurencyjnych cenach. Firma Geomatix  charakteryzuje się dużą wszechstronnością w swoich usługach, zarówno w zakresie napraw klasycznych urządzeń geodezyjnych, jak i nowoczesnych niwelatorów elektronicznych…”

/14.06.2018/
OK POLSKA, Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

„…Firma Strunobet-Migacz Sp. z o.o. (…) udziela rekomendacji i poleca usługi firmy Geomatix Sp. z o.o. (…) w zakresie dokonywania wzorcowań urządzeń laboratoryjnych. Nasza firma od 2015r dokonuje dwa razy do roku wzorcowania przymiarów wstęgowych. Zakres badania i jego jakość spełniają oczekiwania naszego laboratorium…”

/20.08.2018/
Strunobet-Migacz Sp. z o.o.

Referencje dla sprzedaży, serwisu geodezyjnego i laboratorium kontrolno-pomiarowego oraz opinie o sprzęcie pomiarowym z 2017 roku

„…Od kilkunastu lat użytkujemy elektroniczny sprzęt geodezyjny zakupiony w w/w firmie (przyp. Geomatix). Jesteśmy w posiadaniu m.in. tachimetrów elektronicznych i niwelatorów kodowych firmy South. Sprzęt wykorzystywany jest w codziennych zajęciach ze studentami, jest więc użytkowany przez osoby nie posiadające dużego doświadczenia pomiarowego. Pomimo tego, instrumenty sprawują się nadzwyczaj dobrze, są niezawodne i spełniają nasze oczekiwania. Serwis firmy Geomatix Sp. z o.o. sprawnie i szybko rektyfikuje i usuwa zauważone usterki…”

19.09.2017
Politechnika Śląska, Wydział Górnictwa i Geologii

„…firma Geomatix Sp. z o.o. (…) zrealizowała w latach 2014-2017 zadania w ramach zawartych umów (…) na wykonanie napraw serwisowych i konserwacji sprzętu geodezyjnego. (…) Ogólna wartość  prac wykonanych w ramach tych umów wynosiła brutto 80’000.00 zł. Biorąc pod uwagę wysoki poziom, rzetelność i terminowość wykonanych prac stwierdzamy, że firma Geomatix Sp. z o.o. (…) jest wiarygodna i godna polecenia jako solidny i odpowiedzialny Wykonawca.”

20.11.2017
Polska Grupa Górnicza, Oddział KWK Piast-Ziemowit

„…Firma Geomatix Sp z o.o. (…) od lipca 2015 roku wykonywała na nasze zlecenie usługi serwisowe dotyczące naprawy, konserwacji i rektyfikacji urządzeń geodezyjnych firm ZEISS oraz TOPCON. Usługi te wykonywane były rzetelnie i fachowo. Ponadto z firmą Geomatix Kopalnia współpracowała w zakresie dostaw sprzętu i instrumentów geodezyjnych. Dostawy te odbywały się w terminie, zgodnie z zamówieniami Kopalni.”

28.11.2017
WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o., KWK Bobrek-Piekary

„…Geomatix Sp. z o.o. (…) wykonała w ramach umowy ramowej serwis i naprawę sprzętu pomiarowego. (…) Wszystkie zlecone prace zostały wykonane należycie, terminowo z zachowaniem wysokiej jakości usług.”

13.06.2017
Polska Grupa Górnicza, Oddział KWK Wujek

Referencje dla sprzedaży, serwisu geodezyjnego i laboratorium kontrolno-pomiarowego oraz opinie o sprzęcie pomiarowym z z lat wcześniejszych

„…Firma UNIBEP S.A. (…) z firmą Geomatix Sp. z o.o. współpracuje od marca 2011 roku. Zakres współpracy obejmuje pełną obsługę serwisową sprzętu pomiarowego dla geodezji i budownictwa, takiego jak niwelatory optyczne, laserowe, dalmierze laserowe oraz poziomice i kątownice. Usługi wykonywane przez firmę Geomatix Sp. z o.o. na nasze zlecenie to okresowe przeglądy, naprawy oraz wzorcowania wymienionych urządzeń. Wszelkie zlecone usługi były wykonywane na najwyższym poziomie jakości, w krótkich terminach i po konkurencyjnej cenie. Prace (…) charakteryzuje rzetelność, profesjonalizm, doświadczenie oraz najwyższa precyzja. Geomatix Sp. z o.o. dysponuje odpowiednio wykwalifikowaną kadrą oraz wyposażeniem (…) kadra służy pomocą merytoryczną…”

/07.10.2013/
UNIBEP S.A.

„Z firmą Geomatix sp. z o.o. w Katowicach współpracujemy od 19.03.2009 w zakresie obsługi serwisowej geodezyjnego sprzętu pomiarowego, obejmującej naprawy, przeglądy okresowe, konserwacje oraz rektyfikacje. Usługi wykonywane są profesjonalnie, terminowo oraz konkurencyjnie cenowo. Naszą współpracę kontynuujemy i polecamy innym firmom.”

/16.08.2011/
Hydrobudowa Polska S.A.

„W ramach długotrwałej współpracy firma Geomatix sp. z o.o. świadczy usługi związane z dostawą sprzętu geodezyjnego, w szczególności tachimetrów i teodolitów SOUTH oraz ich naprawą. (…) Informujemy wszystkich zainteresowanych, że firmę Geomatix sp. z o.o. postrzegamy jako solidnego i odpowiedzialnego kontrahenta, który wykazuje się pełną fachowością i rzetelnością świadczonych usług, godną polecenia wszystkim użytkownikom profesjonalnego sprzętu pomiarowego dla geodezji i budownictwa.”

/14.12.2009/
Katowicki Holding Węglowy S.A.
Kopalnia Węgla Kamiennego „WUJEK”

„Uważamy, że firma Geomatix Sp. z o.o. jest godna naszej rekomendacji jako sprawdzony i rzetelny dostawca sprzętu geodezyjnego najwyższej klasy”

/13.10.2009/
„GEO-MAR”, Wałbrzych

„Informujemy wszystkich zainteresowanych, że firmę Geomatix Sp. z o.o. postrzegamy jako solidnego i odpowiedzialnego kontrahenta. W ramach wieloletniej współpracy firma świadczy nam usługi związane ze sprzedażą oraz serwisowaniem instrumentów a także akcesoriów. Zakres usług serwisowych obejmuje naprawę, konserwację i rektyfikację. W ciągu tych lat firma Geomatix Sp. z o.o. wykazała się pełną fachowością i rzetelnością świadczonych usług.”

/20.05.2009/
Katowicki Holding Węglowy S.A.
Kopalnia Węgla Kamiennego „WUJEK”

„Firma Geomatix Sp. z o.o. od kilku lat świadczy usługi dla Zakładów Górniczo-Hutniczych „BOLESŁAW” SA w Bukownie w zakresie dostaw sprzętu, instrumentów geodezyjnych oraz ich serwisu. (…) Dostarczany sprzęt posiada bardzo dobrą jakość a Firma Geomatix zapewnia dodatkowo przeszkolenie pracowników w przypadku zakupu urządzeń z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych. Informuje nas także w formie pokazów o nowościach rynkowych w zakresie urządzeń geodezyjno-pomiarowych. W ciągu okresu współpracy Firma Geomatix Sp. z o.o. wykazała się pełną fachowością i rzetelnością w świadczeniu usług.”

/05.05.2009/
Zakłady Górniczo-Hutnicze „BOLESŁAW” S.A.

„Sprzęt firmy SOUTH charakteryzują najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie instrumentów geodezyjnych. Instrumenty pomiarowe firmy SOUTH charakteryzuje ponadto łatwość obsługi, bezawaryjna praca i atrakcyjna cena zakupu. Dostarczony sprzęt cechuje wysoka jakość, dostawca zapewnia przy tym przeszkolenie w zakresie obsługi zakupionego sprzętu.”

/14.12.2009/
Katowicki Holding Węglowy
Kopalnia Węgla Kamiennego „WUJEK”

„Oferowane przez firmę Geomatix Sp. z o.o. produkty należą do najnowocześniejszych na rynku akcesoriów, urządzeń pomiarowych i profesjonalnych instrumentów geodezyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem elektronicznych teodolitów oraz tachimetrów firmy SOUTH. Urządzenia te cechuje wysoka jakość wykonania, niezawodność podczas pomiarów terenowych i łatwość w obsłudze. Firma Geomatix Sp. z o.o. zapewnia przy tym profesjonalne szkolenia w zakresie obsługi oferowanych przez siebie produktów.”

/12.10.2009/
Zespół Szkół Agrotechnicznych w Janowie

„W ramach długotrwałej współpracy firma Geomatix Sp. z o.o. świadczy usługi związane z dostawą oraz serwisowaniem sprzętu geodezyjnego. Oferowany sprzęt charakteryzują najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie instrumentów geodezyjnych. Tachimetry z serii NTS charakteryzuje ponadto łatwość obsługi oraz niezawodność zwłaszcza w trudnych warunkach. (…) Zamówiony sprzęt jest dostarczany terminowo w oparciu o renomowane firmy kurierskie.”

/13.10.2009/
Kancelaria Geodezyjna Kwapisiewicz & Kwapisiewicz

„W ramach współpracy firma Geomatix Sp. z o.o. świadczy usługi związane z dostawą oraz serwisowaniem sprzętu geodezyjnego, zwłaszcza zaś tachimetrów i teodolitów firmy SOUTH. Oferowany sprzęt charakteryzuje się najnowocześniejszymi rozwiązaniami w dziedzinie instrumentów geodezyjnych. Tachimetry z serii NTS SOUTH charakteryzuje ponadto łatwość obsługi, jak dotąd – stwierdzona przez nas bezawaryjna praca i niewątpliwie atrakcyjna cena zakupu. (…) Dostawę wybranego sprzętu bardzo często poprzedza prezentacja nowoczesnych urządzeń pomiarowych i ich zastosowania w praktyce, dzięki czemu kupujący ma możliwość wyboru najkorzystniejszych i niezbędnych dla niego rozwiązań technologicznych.”

/09.10.2009/
Kompania Węglowa S.A.
Oddział KWK „ZIEMOWIT”

„Sprzęt ten spełnia nasze oczekiwania, posiada bardzo dobrą jakość i jest łatwy w obsłudze. Dodatkowym atutem jest fachowa oraz rzetelna obsługa przez firmę Geomatix Sp. z o.o. – wszystkie nasze sugestie oraz prośby o pomoc w bieżących problemach są szybko i skutecznie rozwiązywane. Kupując urządzenia marki SOUTH otrzymaliśmy nowoczesne rozwiązania w dziedzinach geodezji i budownictwie. Sprzęt ten charakteryzuje się bezawaryjną pracą i nie wymaga dużych nakładów finansowych.”

/07.10.2009/
Mostostal Zabrze Holding S.A.

„Potwierdzamy fakt współpracy z firmą Geomatix Sp. z o.o. od ponad 5 lat. Zakres współpracy obejmuje m.in. pełną obsługę serwisową sprzętu pomiarowego dla geodezji i budownictwa, takiego jak niwelatory optyczne i laserowe. Usługi wykonywane na nasze zlecenie to okresowe przeglądy i naprawy oraz wzorcowania wymienionych urządzeń. Zlecone usługi były wykonywane na najwyższym poziomie jakości, w krótkich terminach i po konkurencyjnej cenie. Prace wykonane przez Geomatix Sp. z o.o. charakteryzuje rzetelność, profesjonalizm, doświadczenie oraz najwyższa precyzja.”

/12.02.2014/
DROGPOL-ZW Sp. z o.o.

„Laboratorium Kontrolno-Pomiarowe firmy Geomatix Sp. z o.o. wykonało szereg działań, których celem było doprowadzenie urządzeń geodezyjnych do pełnej sprawności technicznej oraz wydanie poświadczeń, które to potwierdzają (…) oprócz napraw instrumentów geodezyjnych wykonywała szereg klasyfikacji i atestacji instrumentów geodezyjnych wraz z wydaniem świadectw wzorcowania. Firma charakteryzuje się dużą wszechstronnością swoich działań, zarówno z zakresie klasycznych, optycznych instrumentów geodezyjnych, jak i nowoczesnych stacji pomiarowych. Geomatix Sp. z o.o. wykazała się pełną fachowością i rzetelnością świadczonych usług i można postrzegać ją jako solidnego, profesjonalnego i odpowiedzialnego kontrahenta.”

/10.02.2014/
Południowy Koncern Węglowy ZG Sobieski

„Geomatix Sp. z o.o. jako wykonawca (…) w zakresie napraw, rektyfikacji, konserwacji i klasyfikacji sprzętu geodezyjnego w latach 2009-2013 wywiązywał się należycie (…) w zakresie terminowości i jakości w/w usług”

/29.01.2014/
Kompania Węglowa S.A. Oddział KWK Bielszowice

„…firmę Geomatix Sp. z o.o. (…) postrzegamy jako solidnego i odpowiedzialnego kontrahenta w zakresie dostawy, serwisowania, rektyfikacji i napraw instrumentów oraz akcesoriów geodezyjnych. Nasza współpraca trwa nieprzerwanie od 1997 roku, w ramach której firma świadczy nam usługi związane ze sprzedażą oraz serwisowaniem instrumentów i akcesoriów geodezyjnych (m.in. TCA 1100, TC 800, TC 600 i inne). W ciągu tych lat firma Geomatix Sp. z o.o. wykazała się pełną fachowością, rzetelnością i terminowością świadczonych usług. Zamierzamy w dalszym ciągu kontynuować tę współpracę”

/28.02.2002/
Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.

„NSW S.A. KWK „Brzeszcze” od roku 1996 stale współpracuje z firmą „Geomatix” Sp. z o.o. (…) Wszystkie prace są wykonywane terminowo i nigdy nie było do ich poziomu żadnych zastrzeżeń, a klasyfikacje i legalizację są wykonywane zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i normami. Na naprawiany sprzęt geodezyjny firma udziela gwarancji…”

/08.03.2002/
Nadwiślańska Spółka Węglowa S.A. w Tychach, KWK Brzeszcze

Rok 2014

Lata 2010 – 2013

Rok 2009

Lata 1996 – 2008