O firmie Geomatix

Istniejemy na polskim rynku od 1996 roku. W początkach działalności byliśmy przedstawicielstwem szwajcarskiej firmy Leica-Geosystems A.G. (dawniej: WILD).

Już w pod koniec lat 90-tych ubiegłego wieku otworzyliśmy pierwszy na polskim rynku sklep internetowy ze sprzętem geodezyjnym, GeoMarket.pl.

Od momentu otwarcia naszego pierwszego sklepu stacjonarnego ze sprzętem geodezyjnym, czyli od 2002 roku, rozpoczęliśmy sprzedaż instrumentów oraz akcesoriów geodezyjnych także innych producentów, takich jak m.in.: Nedo, Leica Geosystems, FPM, Richter, BMI i innych.

Z biegiem czasu nawiązaliśmy współpracę z markami SOUTH i Laserliner jako wyłączny ich dystrybutor i autoryzowany serwis. Rozwijaliśmy także nasze zaplecze serwisowe, z naciskiem na stworzenie u nas Geodezyjnego Laboratorium Kontrolno-Pomiarowego.

Dziś możemy pochwalić się ponad 25-letnim doświadczeniem w doradztwie i dopasowywaniu zaawansowanych rozwiązań geodezyjnych i pomiarowych do potrzeb naszych Klientów, a także wspieraniu ich kompleksową pomocą serwisową.

Dodatkowe informacje:

Certyfikat Jakości ISO 9001:2015

Certyfikat Jakości ISO 9001:2015

W 2006 roku wdrożyliśmy i odtąd nieprzerwanie stosujemy system zarządzania jakością.

Firma Przyjazna Naturze®

Firma Przyjazna Naturze®

Geomatix uczestniczy w programie Firma Przyjazna Naturze®, współpracując z organizacją odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego AURAEKO®.

Gepard Biznesu 20016

Gepard Biznesu 2015 i 2016

Nasza firma już dwukrotnie została uhonorowana tytułem Geparda Biznesu – za rok 2015, a także 2016. Ten zaszczytny tytuł przyznawany jest przez Instytut Europejskiego Biznesu firmom, które w danym roku rozwijały się najdynamiczniej, osiągając najwyższy wzrost swojej wartości rynkowej.