Eisenwarenmesse podsumowanie

Targi Eisenwarenmesse 2018 Kolonia – podsumowanie

Targi Eisenwarenmesse 2018 w Kolonii już za nami, a my dzielimy się z Wami garścią wspomnień z tego wydarzenia.

W ciągu 4 dni trwania targów, najnowsze technologie w zakresie sprzętu budowlanego miało okazję obejrzeć aż 47000 gości ze 143 krajów. Jak podaje organizator, wystawcy przybyli z 58 krajów, a ich liczba sięgnęła 2770.

Wśród nich był oczywiście Umarex, niemiecki producent sprzętu Laserliner, którego jesteśmy generalnym dystrybutorem z Polsce. Na miejscu był także przedstawiciel Geomatix, jako reprezentacja polskojęzyczna.

W ramach targów Laserliner prezentował najnowsze rozwiązania pomiarowe, testujące i wykrywające, w tym: duży wybór zaawansowanych niwelatorów laserowych rotacyjnych i krzyżowych, kamer termowizyjnych, systemów do inspekcji wideo, wykrywaczy ściennych, testerów okablowania, dalmierzy laserowych, urządzeń do badania warunków środowiskowych, itp. Można było zapoznać się z ich możliwościami, przetestować ich działanie oraz uzyskać dokładne informacje o ich użytkowaniu, dedykowanych akcesoriach oraz nowinkach technologicznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym targi i już zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w 2020 roku! A w międzyczasie zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu w Katowicach, gdzie także mamy dla Was duży wybór urządzeń i akcesoriów Laserliner.