C.statcounter
Sklep geodezyjny · Instrumenty i akcesoria geodezyjne · Tachimetry · GNSS RTK · Teodolity · Niwelatory · Dalmierze Geomatix logo ul. Zimowa 39, 40-318 Katowice, tel. +48327815138, fax +48327815139

BMI Zwijak ERGOLINE

Zwijak BMI ERGOLINE

Szyny zwijaka z mocnego aluminium , odporne na wykrzywienie co zapewnia pewne prowadzenie taśmy. Prowadnik taśmy z tworzywa odpornego na zużycie. Bęben taśmy na łożyskach kulkowych. Pozycja parkingowa korby i pierścienia na początku taśmy. Ergonomicznie zaprojektowana ramka nie przeciąża nadgarstka i zapewnia pewny chwyt. Miękkie, gumowe wypustki na ramieniu zapobiegną wyślizgiwaniu się zwijaka z dłoni i zapewniają komfort. Obsługa lewą i prawą ręką, w kilka sekund przełożysz korbę na prawą lub lewą stronę

Czytaj dalej...

 

BMI Zwijak STANDARDZwijak BMI STANDARD

Szyny zwijaka z mocnego aluminium , odporne na wykrzywienie co zapewnia pewne prowadzenie taśmy. Prowadnik taśmy z tworzywa odpornego na zużycie

Bęben taśmy na łożyskach ślizgowych. Pozycja parkingowa korby i pierścienia na początku taśmy. Ergonomicznie zaprojektowana ramka nie przeciąża nadgarstka i zapewnia pewny chwyt. Obsługa lewą i prawą ręką, w kilka sekund przełożysz korbę na prawą lub lewą stronę.

Czytaj dalej...

 

BMI Zwijak BASICZwijak BMI BASIC

Wykonany ze spawanego ultradźwiękowo, odpornego tworzywa. Bęben taśmy na łożyskach ślizgowych. Pozycja parkingowa korby i pierścienia na początku taśmy. Ergonomicznie zaprojektowana ramka nie przeciąża nadgarstka i zapewnia pewny chwyt. Obsługa lewą i prawą ręką, w kilka sekund przełożysz korbę na prawą lub lewą stronę.

Czytaj dalej...

 

Taśmy miernicze BMI

- to doskonałe rozwiązanie zarówno dla zawodowców, jak i majsterkowiczów. Zastosowaliśmy w nich opatentowane rozwiązania, które zabezpieczają je przed uszkodzeniami mechanicznmi i chemicznymi.

Wykorzystano w nich opatentowane zabezpieczenie FLEXTOP, zabezpieczające początek taśmy przed złamaniem, wygodny pierścień - uchwyt na początku taśmy do przytrzymywania oraz 10-krotnie odporniejszą od zwykłych, przezroczystą powłokę zabezpieczającą przed ścieraniem.

BMI TASMY TYPY

TAŚMA MIERNICZA TRAWIONA

Taśma z nierdzewnej stali chromowanej z wytrawianą podziałką. Bardzo odporna na działanie kwasów i olejów. Giętka i odporna na złamania i zużycie. Nierdzewna. Nadaje się do kalibracji.

TAŚMA MIERNICZA ISOLAN

Hartowana taśma ze stali węglowej. Nierdzewna taśma o wysokiej czytelności podziałki, nadaje się do pomiarów w trudnych warunkach ze względu na wysoką odporność na kwasy, alkalia, oleje, smary, roztwory soli. Taśmę ISOLAN można kalibrować.

TAŚMA MIERNICZA PONTARIT

Taśma z nierdzewnej stali chromowo-niklowej. Nadaje się do pomiarów w zawilgoconych i mokrych miejscach. Czytelna, odporna na złamania i zużycie. Można ją kalibrować.

TAŚMA MIERNICZA LAKIEROWANA NA BIAŁO, WEISSLACK

Taśma wykonana se stali hartowanej, lakierowana na biało z wytrzymałą powłoką nieścieralną. Charakteryzuje się doskonałą czytelnością i nadaje się do kalibracji.Szybki kontakt z nami

tel. +4832 781 51 38
kom. +48 698 503 012

Pełne dane kontaktowe

Geodezyjny sklep online GeoMarket.pl

Logo Geomarket

 

Chcesz być na bieżąco?

EmailNewsletter - zapisz się!
FacebookPolub geomatix.polska

1996 - 2018 © Geomatix Sp. z o.o.
All Rights Reserved.

Klauzula Znaki Towarowe Nazwy Firm