C.statcounter
Sklep geodezyjny · Instrumenty i akcesoria geodezyjne · Tachimetry · GNSS RTK · Teodolity · Niwelatory · Dalmierze Geomatix logo ul. Zimowa 39, 40-318 Katowice, tel. +48327815138, fax +48327815139

Laser Krzyzowy Profesjonalny

Niwelatory laserowe liniowe i liniowo-krzyżowe klasy profesjonalnej. Stosowane są w budownictwie i wewnętrznych pracach wykończeniowych. Tam, gdzie wymagasz idealnych linii w poziomie i w pionie, wyznaczenia prostopadłych albo linii pochyłych, nie będą ci już potrzebne miarki, piony, poziomice ani kątowniki czy kątomierze.

Laser budowlany od Laserliner automatycznie się spoziomuje, a w wielu modelach dysponujesz dodatkowym pionem laserowym w górę i/lub w dół. Lasery te są na tyle precyzyjne, że bez wahania możesz ich użyć podczas wstawiania framug drzwi, okien, czy też stawiania ścian działowych. Z pomocą krzyża promieni laserowych ułożysz też kafelki, zamontujesz szafy.

Niwelatory krzyżowe współpracują z odbiornikami lasera, co nie tylko zwiększa ich zasięg do 50m, ale także rozszerza ich zastosowanie o możliwość wykonania wielu robót w ogrodzie. Postawisz ogrodzenie, murki, krawężniki, albo wyznaczysz strefy do zagospodarowania np. pod zieleńce, grządki, nasady itp.

Lasery budowlane marki Laserliner występują w dwóch wersjach: z użyciem technologii czerwonego lasera i jaśniejszego, lepiej widocznego dla oka lasera zielonego.

Nowością jest zastosowanie w modelach Power Plane-Laser poziomego lasera 360°, na wzór laserów obrotowych.

 Szybki kontakt z nami

tel. +4832 781 51 38
kom. +48 698 503 012

Pełne dane kontaktowe

Geodezyjny sklep online GeoMarket.pl

Logo Geomarket

 

Chcesz być na bieżąco?

EmailNewsletter - zapisz się!
FacebookPolub geomatix.polska

1996 - 2018 © Geomatix Sp. z o.o.
All Rights Reserved.

Klauzula Znaki Towarowe Nazwy Firm