C.statcounter
Sklep geodezyjny · Instrumenty i akcesoria geodezyjne · Tachimetry · GNSS RTK · Teodolity · Niwelatory · Dalmierze Geomatix logo ul. Zimowa 39, 40-318 Katowice, tel. +48327815138, fax +48327815139

laser krzyzowy profesjonalny

Niwelatory laserowe liniowe i liniowo-krzyżowe klasy profesjonalnej. Stosowane są w budownictwie i wewnętrznych pracach wykończeniowych. Tam, gdzie wymagasz idealnych linii w poziomie i w pionie, wyznaczenia prostopadłych albo linii pochyłych, nie będą ci już potrzebne miarki, piony, poziomice ani kątowniki czy kątomierze.

Laser budowlany od Laserliner automatycznie się spoziomuje, a w wielu modelach dysponujesz dodatkowym pionem laserowym w górę i/lub w dół. Lasery te są na tyle precyzyjne, że bez wahania możesz ich użyć podczas wstawiania framug drzwi, okien, czy też stawiania ścian działowych. Z pomocą krzyża promieni laserowych ułożysz też kafelki, zamontujesz szafy.

Niwelatory krzyżowe współpracują z odbiornikami lasera, co nie tylko zwiększa ich zasięg do 50m, ale także rozszerza ich zastosowanie o możliwość wykonania wielu robót w ogrodzie. Postawisz ogrodzenie, murki, krawężniki, albo wyznaczysz strefy do zagospodarowania np. pod zieleńce, grządki, nasady itp.

Lasery budowlane marki Laserliner występują w dwóch wersjach: z użyciem technologii czerwonego lasera i jaśniejszego, lepiej widocznego dla oka lasera zielonego.

Nowością jest zastosowanie w modelach Power Plane-Laser poziomego lasera 360°, na wzór laserów obrotowych.

 

Laser Liniowo Krzyzowy Uniwersalny

Lasery do robót wykończeniowych i aranżacji wnętrz. Szybko i sprawnie wyznacz linie proste oraz prostopadłe.

Masz do dyspozycji zarówno małe lasery krzyżowe mieszczące się w kieszeni, jak i te bardziej zaawansowane. Taki niwelator umieścisz na statywie, przykręcisz do uchwytu typu "żabka", przyczepisz na magnes do metalowych elementów albo bezpośrednio do ściany na paskach samoprzylepnych nie pozostawiających śladów.

Nowością jest laser krzyżowy Smart Line-Laser 360° z poziomym laserem 360°, na wzór laserowych niwelatorów rotacyjnych.

Połóż kafelki w łazience, ułóż parkiet, ustaw sprzęty, zamontuj półki, powieś obrazy w domu. A w ogrodzie - postaw zadaszenie, wyznacz grządki albo linię i pion płotu. Wszystko to bez metrówki, poziomicy, kątomierza i bez kłopotów. Na pewno będzie tak, jak sobie życzysz: idealnie równo, poziomo, pod  kątem prostym. Albo - w przypadku laserów z funkcją nachyleń - pod idealnym kątem.

 

Niwelator Rotacyjny Uniwersalny

Laserowe lasery / niwelatory rotacyjne do zadań uniwersalnych, średniozaawansowanych. Dzięki nim, wszelkie prace budowlane i wykończeniowe we wnętrzach wykonasz szybko, bezproblemowo i dokładnie.

Niezależny, obrotowy emiter laserowy, wysyła promień lasera w pełnym zakresie 360°.

W zależności od modelu, dysponujesz dodatkowymi funkcjami i narzędziami, takimi jak: samopoziomowanie, pionownik laserowy góra/dół, system zabezpieczenia przed wstrząsami, możliwość wyznaczania linii pochyłych i wiele innych.

 

Niwelator ten może pracować

 • w trybie punktowym;
 • wyznaczać laserem na ścianie tylko odcinek (niepełna rotacja w obszarze wycinka kąta 360°;
 • wyznaczać ciągłą linię na wszystkich ścianach w zakresie 360° wykonując pełny obrót z dużą częstotliwością.

 

Laserowe niwelatory uniwersalne współpracują z odbiornikami lasera i pilotami zdalnego sterowania.

SensoLite120  SensoLite310

 

SensoLite 120

 • Laser czerwony: zasięg 120m
 • Laser zielony: zasięg 120m

 

SensoLite 310

 • Laser czerwony: zasięg 300m
 • Laser zielony: zasięg 200m

 

Niwelator Rotacyjny Profesjonalny

Budowlane lasery obrotowe do zadań specjalnych. Ich podstawowe cechy to precyzja i wytrzymałość, pozwalające na pracę w ekstremalnych warunkach, na placu budowy.

To niwelatory laserowe klasy profesjonalnej o wzmocnionej konstrukcji oraz dużym zasięgu, współpracujące z odbiornikami lasera i pilotami zdalnego sterowania. Wyznaczysz dzięki nim poziomy, piony i pochyłości. Posiadają system zabezpieczeń przed uszkodzeniami zarówno w transporcie, jak i przy prowadzeniu robót niwelacyjnych.

W zależności od modelu, wyposażone w:

 • sensory elektroniczne automatycznie poziomujące niwelator
 • funkcję AntiShake pozwalającą na szybką niwelację w miejscach, gdzie drgania bądź silny wiatr mogą zakłócić niwelację
 • funkcję ADS Tilt zabezpieczającą przed błędem pomiaru po wykryciu przypadkowego poruszenia niwelatora
 • wodoszczelną i pyłoszczelną obudowę
 • funkcję Shutter, która pozwala włączać i wyłączać poszczególne segmenty emitujące promień lasera, by przy pracy z wieloma niwelatorami na jednym placu budowy, nie doprowadzać do nakładania się na siebie nawzajem promieni laserowych, odbić i innych zakłóceń.

 

Odbiorniki  / piloty zdalnego sterowania do profesjonalnych laserów obrotowych

SensoLite410  SensoMaster400

SensoLite 410

 • Laser czerwony: zasięg 400m
 • Laser zielony: zasięg 400m

 

SensoMaster 400

 • Laser czerwony: zasięg 400m
 • Laser zielony: nie współpracuje

 


Szybki kontakt z nami

tel. +4832 781 51 38
kom. +48 698 503 012

Pełne dane kontaktowe

Geodezyjny sklep online GeoMarket.pl

Logo Geomarket

 

Chcesz być na bieżąco?

EmailNewsletter - zapisz się!
FacebookPolub geomatix.polska

1996 - 2018 © Geomatix Sp. z o.o.
All Rights Reserved.

Klauzula Znaki Towarowe Nazwy Firm