Sklep Geodezyjny Geomatix Geomatix logo ul. Zimowa 39, 40-318 Katowice, tel. +48327815138, fax +48327815139

Akcesoria

Do każdej pracy z poziomicą, niwelatorem, laserem obrotowym i innymi urządzeniami pomiarowymi potrzebny jest dobry statyw. Proponujemy szeroki wybór statywów w zależności od preferencji i potrzeb. Mocowania ścienne ułatwiają roboty sufitowe i dachowe.

Proponujemy szeroki wybór statywów do różnych zastosowań. Klasyczne statywy aluminiowe z głowicą kulistą bądź płaską, statywy lekkie, uniwersalne i profesjonalne statywy korbowe o wysokości maksymalnej od 120 cm do nawet 320 cm do zastosowań z niwelatorami optycznymi i laserowymi niwelatorami rotacyjnymi, mini statywy aluminiowe i z tworzywa do dalmierzy i niwelatorów laserowych liniowo-krzyżowych, a także statywy fotograficzne, korbowe z 3-kierunkową, ruchomą głowicą do niwelatorów laserowych liniowo-krzyżowych i dalmierzy.

Statywy Wlasnosci

 

Statywy korbowe

Statyw Korbowy Gowica Podzia

 

Statywy teleskopowe (rozporowe)

  • Wykonane z aluminium, idealne do częstych zmian pozycji pracy.·
  • Statyw rozporowy rozpostarty jest między podłogą a sufitem, dzięki czemu urządzenie umieszczone na nim można łatwo przesuwać na odpowiednią wysokość.
  • Złożone z 5 części co ułatwia transport
  • Maksymalna wysokość 330 cm

 

Statyw Rozporowy

 

Adapter do statywu teleskopowego 330cm umożliwia korzystanie z kilku niwelatorów laserowych na jednym statywie teleskopowym. Adapter posiada mocowanie statywowe na śrubę 1/4”. Pasuje do wszystkich modeli niwelatorów laserowych.

Statyw Rozporowy Adapter

 

Mocowania ścienne

Niezbędne gdy trzeba umieścić niwelator bądź laser w niestandardowym miejscu: na ścianie, pod sufitem, na elementach konstrukcyjnych, na dowolnej wysokości. Mocowania Laserliner pasują do wszystkich laserów liniowo-krzyżowych i rotacyjnych niwelatorów laserowych. Standardowa śruba mocująca 5/8".

Wsporniki Scienne

 Szybki kontakt z nami

tel. +4832 781 51 38
kom. +48 698 503 012

Pełne dane kontaktowe

Geodezyjny sklep online GeoMarket.pl

Logo Geomarket

 

Chcesz być na bieżąco?

EmailNewsletter - zapisz się!
FacebookPolub geomatix.polska

1996 - 2018 © Geomatix Sp. z o.o.
All Rights Reserved.

Klauzula Znaki Towarowe Nazwy Firm