Sklep Geodezyjny Geomatix Geomatix logo ul. Zimowa 39, 40-318 Katowice, tel. +48327815138, fax +48327815139

Auto Level RotAutomatic Level: Automatyczne poziomowanie przy pomocy kompensatora. Urządzenia samoczynnie wracają do początkowego ustawienia i wypoziomowują się automatycznie w kilka sekund.

Sensor AutomaticSensor Automatic: Elektroniczne libelle oraz serwomotory stabilizowane termicznie automatycznie poziomują urządzenie. Urządzenia samoczynnie wracają do początkowego ustawienia i poziomują się automatycznie.

LOCKTextTransport LOCK: Urządzenia oznaczone znakiem "Automatic Level" są chronione specjalną blokadą w czasie transportu. Urządzenia oznaczone znakiem "Sensor Automatic" są chronione automatycznie.

Laser Green Zielony laser jest 12 razy jaśniejszy od czerwonego. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie go na ciemnych powierzchniach, nawet na dużych odległościach, w pracy nawet przy bardzo jasnym oświetleniu otoczenia.

Laser RedCzerwony laser. Niwelatory laserowe z technologią lasera 635 nm mogą pracować w większym zakresie temperatur. Widoczność lasera czerwonego najlepsza jest w pomieszczeniach lub na zewnątrz - przy słabszym oświetleniu.

AntiShakeAntiShake: Dodatkowa funkcja dla wszystkich urządzeń z funkcją "Sensor Automatic". Elektronika ustawia urządzenia na bieżąco, gdy tylko się poruszą. Przeznaczone do szybkiej niwelacji na powierzchniach ulegających silnym drganiom oraz przy silnym wietrze.

ADS TiltADS Tilt: Zabezpiecza przed błędem pomiaru. System nieprzerwanie monitoruje pracę, aktywuje się 30-45 sekund od rozpoczęcia niwelacji. W razie wykrycia, że urządzenie zostało przypadkowo poruszone, system zawiesza pomiary by uniknąć błędów pomiarowych.

IPPyłoszczelność i wodoszczelność. Urządzenia charakteryzują się szczególną odpornością na pył i wodę.

Klasa LaserKlasy lasera.

Ir Control

IR Control: Obsługa urządzeń stała się prostsza dzięki pilotom zdalnego sterowania na podczerwień. Co więcej - wyniki pomiarów z użyciem pilota są bardziej wiarygodne, jako że każde dotknięcie urządzenia skutkuje jego drganiami, mającymi wpływ na dokładność odczytu.

High SpeedHigh Speed: Szybsza odpowiedź odbiornika to szybsze wykrycie wiązki. Pozwala to na podniesienie efektywności pracy.

SpotliteFunkcja SpotLite: Światło emitowane na poziomie promienia lasera zapobiega błędom paralaksy.

MagneticMocowanie magnetyczne uwolni Twoje ręce od nadmiaru narzędzi. Po prostu przyłóż urządzenie do metalowego elementu na dowolnej wysokości, w dowolnym miejscu - a będzie się trzymać "samo", bez użycia specjalnych mocowań.

ShutterPoszczególne segmenty promienia lasera można włączać i wyłączać w sposób niezależny. Funkcja jest przydatna podczas pracy z wieloma niwelatorami rotacyjnymi na jednym placu budowy - wówczas eliminuje się zakłócenia, odbicia i nakładanie się na siebie nawzajem promieni lasera.

Rx ReadyTechnologia RX-READY ułatwia korzystanie z niwelatorów liniowych w niesprzyjających warunkach. Urządzenia te emitują pulsującą wiązkę światła o wysokiej częstotliwości, rozpoznawaną przez odbiorniki lasera na dużych odległościach.

Power Bright

Wyposażony w bardzo jasne, wydajne diody lasera. Promienie lasera pozostają widoczne nawet na dużych dystansach, w silnym nasłonecznieniu, jak i na ciemnych powierzchniach.

Adapter Statyw

Adapter statywu - rozmiar adaptera.

 

TransporterUrządzenia Laserliner dostępne są w wytrzymałych futerałach/torbach transportowych bądź w twardych transporterach.
SOFT: Futerał/Miękka torba transportowa
HARD: Plastikowy transporter
ALU: Aluminiowy transporterSzybki kontakt z nami

tel. +4832 781 51 38
kom. +48 698 503 012

Pełne dane kontaktowe

Geodezyjny sklep online GeoMarket.pl

Logo Geomarket

 

Chcesz być na bieżąco?

EmailNewsletter - zapisz się!
FacebookPolub geomatix.polska

1996 - 2018 © Geomatix Sp. z o.o.
All Rights Reserved.

Klauzula Znaki Towarowe Nazwy Firm