Sklep Geodezyjny Geomatix Geomatix logo ul. Zimowa 39, 40-318 Katowice, tel. +48327815138, fax +48327815139

Zapraszamy do obejrzenia referencji od naszych Kontrahentów oraz podziękowań dla Geomatix Sp. z o.o.

 

Inni o nas

 

"...Firma UNIBEP S.A. (...) z firmą Geomatix Sp. z o.o. współpracuje od marca 2011 roku. Zakres współpracy obejmuje pełną obsługę serwisową sprzętu pomiarowego dla geodezji i budownictwa, takiego jak niwelatory optyczne, laserowe, dalmierze laserowe oraz poziomice i kątownice. Usługi wykonywane przez firmę Geomatix Sp. z o.o. na nasze zlecenie to okresowe przeglądy, naprawy oraz wzorcowania wymienionych urządzeń. Wszelkie zlecone usługi były wykonywane na najwyższym poziomie jakości, w krótkich terminach i po konkurencyjnej cenie. Prace (...) charakteryzuje rzetelność, profesjonalizm, doświadczenie oraz najwyższa precyzja. Geomatix Sp. z o.o. dysponuje odpowiednio wykwalifikowaną kadrą oraz wyposażeniem (...) kadra służy pomocą merytoryczną..."

/07.10.2013/
UNIBEP S.A.

 
"Z firmą Geomatix sp. z o.o. w Katowicach współpracujemy od 19.03.2009 w zakresie obsługi serwisowej geodezyjnego sprzętu pomiarowego, obejmującej naprawy, przeglądy okresowe, konserwacje oraz rektyfikacje. Usługi wykonywane są profesjonalnie, terminowo oraz konkurencyjnie cenowo. Naszą współpracę kontynuujemy i polecamy innym firmom."

/16.08.2011/
Hydrobudowa Polska S.A.

 
"W ramach długotrwałej współpracy firma Geomatix sp. z o.o. świadczy usługi związane z dostawą sprzętu geodezyjnego, w szczególności tachimetrów i teodolitów SOUTH oraz ich naprawą. (...) Informujemy wszystkich zainteresowanych, że firmę Geomatix sp. z o.o. postrzegamy jako solidnego i odpowiedzialnego kontrahenta, który wykazuje się pełną fachowością i rzetelnością świadczonych usług, godną polecenia wszystkim użytkownikom profesjonalnego sprzętu pomiarowego dla geodezji i budownictwa."

/14.12.2009/
Katowicki Holding Węglowy S.A.
Kopalnia Węgla Kamiennego "WUJEK"

 
"Uważamy, że firma Geomatix Sp. z o.o. jest godna naszej rekomendacji jako sprawdzony i rzetelny dostawca sprzętu geodezyjnego najwyższej klasy"

/13.10.2009/
"GEO-MAR", Wałbrzych

 
"Informujemy wszystkich zainteresowanych, że firmę Geomatix Sp. z o.o. postrzegamy jako solidnego i odpowiedzialnego kontrahenta. W ramach wieloletniej współpracy firma świadczy nam usługi związane ze sprzedażą oraz serwisowaniem instrumentów a także akcesoriów. Zakres usług serwisowych obejmuje naprawę, konserwację i rektyfikację. W ciągu tych lat firma Geomatix Sp. z o.o. wykazała się pełną fachowością i rzetelnością świadczonych usług."

/20.05.2009/
Katowicki Holding Węglowy S.A.
Kopalnia Węgla Kamiennego "WUJEK"

 
"Firma Geomatix Sp. z o.o. od kilku lat świadczy usługi dla Zakładów Górniczo-Hutniczych "BOLESŁAW" SA w Bukownie w zakresie dostaw sprzętu, instrumentów geodezyjnych oraz ich serwisu. (...) Dostarczany sprzęt posiada bardzo dobrą jakość a Firma Geomatix zapewnia dodatkowo przeszkolenie pracowników w przypadku zakupu urządzeń z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych. Informuje nas także w formie pokazów o nowościach rynkowych w zakresie urządzeń geodezyjno-pomiarowych. W ciągu okresu współpracy Firma Geomatix Sp. z o.o. wykazała się pełną fachowością i rzetelnością w świadczeniu usług."

/05.05.2009/
Zakłady Górniczo-Hutnicze "BOLESŁAW" S.A.

 

 

Inni o sprzęcie SOUTH

 

"Sprzęt firmy SOUTH charakteryzują najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie instrumentów geodezyjnych. Instrumenty pomiarowe firmy SOUTH charakteryzuje ponadto łatwość obsługi, bezawaryjna praca i atrakcyjna cena zakupu. Dostarczony sprzęt cechuje wysoka jakość, dostawca zapewnia przy tym przeszkolenie w zakresie obsługi zakupionego sprzętu."

/14.12.2009/
Katowicki Holding Węglowy
Kopalnia Węgla Kamiennego "WUJEK"

 
"Oferowane przez firmę Geomatix Sp. z o.o. produkty należą do najnowocześniejszych na rynku akcesoriów, urządzeń pomiarowych i profesjonalnych instrumentów geodezyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem elektronicznych teodolitów oraz tachimetrów firmy SOUTH. Urządzenia te cechuje wysoka jakość wykonania, niezawodność podczas pomiarów terenowych i łatwość w obsłudze. Firma Geomatix Sp. z o.o. zapewnia przy tym profesjonalne szkolenia w zakresie obsługi oferowanych przez siebie produktów."

/12.10.2009/
Zespół Szkół Agrotechnicznych w Janowie

 
"W ramach długotrwałej współpracy firma Geomatix Sp. z o.o. świadczy usługi związane z dostawą oraz serwisowaniem sprzętu geodezyjnego. Oferowany sprzęt charakteryzują najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie instrumentów geodezyjnych. Tachimetry z serii NTS charakteryzuje ponadto łatwość obsługi oraz niezawodność zwłaszcza w trudnych warunkach. (...) Zamówiony sprzęt jest dostarczany terminowo w oparciu o renomowane firmy kurierskie."

/13.10.2009/
Kancelaria Geodezyjna Kwapisiewicz & Kwapisiewicz

 
"W ramach współpracy firma Geomatix Sp. z o.o. świadczy usługi związane z dostawą oraz serwisowaniem sprzętu geodezyjnego, zwłaszcza zaś tachimetrów i teodolitów firmy SOUTH. Oferowany sprzęt charakteryzuje się najnowocześniejszymi rozwiązaniami w dziedzinie instrumentów geodezyjnych. Tachimetry z serii NTS SOUTH charakteryzuje ponadto łatwość obsługi, jak dotąd - stwierdzona przez nas bezawaryjna praca i niewątpliwie atrakcyjna cena zakupu. (...) Dostawę wybranego sprzętu bardzo często poprzedza prezentacja nowoczesnych urządzeń pomiarowych i ich zastosowania w praktyce, dziękic zemu kupujący ma możliwość wyboru najkorzystniejszych i niezbędnych dla niego rozwiązań technologicznych."

/09.10.2009/
Kompania Węglowa S.A.
Oddział KWK "ZIEMOWIT"

 
"Sprzęt ten spełnia nasze oczekiwania, posiada bardzo dobrą jakość i jest łatwy w obsłudze. Dodatkowym atutem jest fachowa oraz rzetelna obsługa przez firmę Geomatix Sp. z o.o. - wszystkie nasze sugestie oraz prośby o pomoc w bieżących problemach są szybko i skutecznie rozwiązywane. Kupując urządzenia marki SOUTH otrzymaliśmy nowoczesne rozwiązania w dziedzinach geodezji i budownictwie. Sprzęt ten charakteryzuje się bezawaryjną pracą i nie wymaga dużych nakładów finansowych."

/07.10.2009/
Mostostal Zabrze Holding S.A.

 

 

Inni o Serwisie Geomatix

 

"Potwierdzamy fakt współpracy z firmą Geomatix Sp. z o.o. od ponad 5 lat. Zakres współpracy obejmuje m.in. pełną obsługę serwisową sprzętu pomiarowego dla geodezji i budownictwa, takiego jak niwelatory optyczne i laserowe. Usługi wykonywane na nasze zlecenie to okresowe przeglądy i naprawy oraz wzorcowania wymienionych urządzeń. Zlecone usługi były wykonywane na najwyższym poziomie jakości, w krótkich terminach i po konkurencyjnej cenie. Prace wykonane przez Geomatix Sp. z o.o. charakteryzuje rzetelność, profesjonalizm, doświadczenieoraz najwyższa precyzja."

/12.02.2014/
DROGPOL-ZW Sp. z o.o.

 
"Laboratorium Kontrolno-Pomiarowe firmy Geomatix Sp. z o.o. wykonało szereg działań, których celem było doprowadzenie urządzeń geodezyjnych do pełnej sprawności technicznej oraz wydanie poświadczeń, które to potwierdzają (...) oprócz napraw instrumentów geodezyjnych wykonywała szereg klasyfikacji i atestacji instrumentów geodezyjnych wraz z wydaniem świadectw wzorcowania. Firma charakteryzuje się dużą wszechstronnością swoich działań, zarówno z zakresie klasycznych, optycznych instrumentów geodezyjnych, jak i nowoczesnych stacji pomiarowych. Geomatix Sp. z o.o. wykazała się pełną fachowością i rzetelnością świadczonych usług i można postrzegać ją jako solidnego, profesjonalnego i odpowiedzialnego kontrahenta."

/10.02.2014/
Południowy Koncern Węglowy ZG Sobieski

 
"Geomatix Sp. z o.o. jako wykonawca (...) w zakresie napraw, rektyfikacji, konserwacji i klasyfikacji sprzętu geodezyjnego w latach 2009-2013 wywiązywał się należycie (...) w zakresie terminowości i jakości w/w usług"

/29.01.2014/
Kompania Węglowa S.A. Oddział KWK Bielszowice

 

 

Pełna lista referencji dla Geomatix Sp. z o.o. w kategoriach: sprzedaż, produkt i serwis

 

- Rok 2014 -

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "DROGPOL®-ZW" Sp. z o.o. (referencje dla serwisu)

Południowy Koncern Węglowy S.A. Zakład Górniczy Sobieski (referencje dla serwisu)

Południowy Koncern Węglowy S.A. Zakład Górniczy Janina (referencje dla serwisu)

Katowicki Holding Węglowy S.A. KWK "Murcki-Staszic" (referencje dla serwisu)

Kompania Węglowa S.A. Oddział KWK Piast w Bieruniu (referencje dla serwisu)

Kompania Węglowa S.A. Oddział KWK Bielszowice (referencje dla serwisu)

Kompania Węglowa S.A. Oddział KWK Brzeszcze (referencje dla serwisu)

 

 

- Rok 2013 -

UNIBEP S.A. (referencje dla serwisu)

Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych, Koło

 

- Rok 2012 i wcześniejsze -

Hydrobudowa Polska S.A. (referencje 2011 dla serwisu)

Południowy Koncern Węglowy SA - Zakład Górniczy "Janina"

Katowicki Holding Węglowy SA - KWK "Wujek"

Pracownia Usług Geodezyjnych i Handlowych "GEOPLAN", Żywiec

"GEO-TECH" Mieczysław Hulnicki, Międzyrzecz

Mariusz Frątczak Biuro Geodezyjno-Informatyczne w Siedlcach

Zespół Szkół Budowlanych, Żary

Geodezja - Piotr Fabiański, Łódź

Zespół Szkół Agrotechnicznych, Mińsk Mazowiecki

Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Aneta Wiśniewska, Tuszyn

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "SKAŁA", Wałbrzych

"PRO-GEO", Jutrosin

Kancelaria Geodezyjna Kwapisiewicz & Kwapisiewicz, Mińsk Mazowiecki

Usługi Geodezyjno-Kartograficzne "Jukart", Dąbrowa Górnicza

"GPS-PROJEKT", Tarnów

"GEO-MAR", Wałbrzych

"GEO-BART" Usługi Geodezyjne, Łódź

Kompania Węglowa SA - KWK "Ziemowit"

"SZAGEO", Katowice

Politechnika Śląska - Centrum Kształcenia Inżynierów w Rybniku

Mostostal Zabrze Holding SA

Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej - Oddział w Radomiu

FUH "GEO-TRAX" Katowice

GEOMAP s.c. Katowice

Usługi Geodezyjne Beata Krzykawska, Bieruń

Południowy Koncern Węglowy SA - Zakład Górniczy "Janina"

Katowicki Holding Węglowy SA - KWK "Wujek"

Kompania Węglowa SA - Oddział KWK "Brzeszcze-Silesia"

Politechnika Śląska - Wydział Górnictwa i Geologii

Zakłady Górniczo-Hutnicze "BOLESŁAW" SA w Bukownie

Zespół Szkół Technicznych w Bytomiu

Zespół Szkół - Technikum Architektury Krajobrazu w Wojkowicach·

 

 

Podziękowania dla Geomatix Sp. z o.o.

 

- Rok 2014 -

Wsparcie II Rajdu Wesołego Geodety w Zeszpole Szkół im. Bolesława Prusa w Częstochowie

Udział w "I Dniach Technik Pomiarowych" w Zespole Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim

 

- Rok 2013 -

Przeprowadzenie warsztatów w ramach GIS Day 2013 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu

 

 Szybki kontakt z nami

tel. +4832 781 51 38
kom. +48 698 503 012

Pełne dane kontaktowe

Geodezyjny sklep online GeoMarket.pl

Logo Geomarket

 

Chcesz być na bieżąco?

EmailNewsletter - zapisz się!
FacebookPolub geomatix.polska

1996 - 2018 © Geomatix Sp. z o.o.
All Rights Reserved.

Klauzula Znaki Towarowe Nazwy Firm