Sklep Geodezyjny Geomatix Geomatix logo ul. Zimowa 39, 40-318 Katowice, tel. +48327815138, fax +48327815139

20181022 Intergeo Resume 1.5

Targi Intergeo 2018, które właśnie przechodzą do historii, skupiły ponad 19 tys. odwiedzających z całego świata, a także 640 wystawców z 40 krajów. Wśród wystawców nie zabrakło marki SOUTH, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisem w Polsce. Jakie nowości w sektorze rozwiązań pomiarowych pokazał SOUTH?

Jednym z nich to najnowszy tachimetr A1 z systemem Android na pokładzie, dającym nowe, niespotykane dotąd możliwości. Nowoczesne, niezawodne oprogramowanie z możliwością instalacji dowolnych aplikacji wprost ze sklepu. Tachimetr A1 wyróżnia także duży, unowocześniony wyświetlacz. A1 będzie dostępny od wiosny, jego cena jeszcze nie jest znana.

Kolejną nowinką jest odbiornik GNSS G1 C z dobrze znanej już na rynku rodziny GPSów geodezyjnych SOUTH Galaxy G1. Nowy model pracuje na płycie SOUTH, co przekłada się na lepszą integrację i optymalizację środowiska hardware. W tej chwili G1 C jest testowany w naszym laboratorium, a jego premiera na polskim rynku prawdopodobnie nastąpi jeszcze w tym roku.

Duże zainteresowanie i ciekawość odwiedzających wzbudziła tyczka zasilająca, będąca dodatkową, zewnętrzną baterią do odbiorników GNSS.

Potężną pozycją wystawienniczą był także segment systemów UAV, w szczególności drony geodezyjne oraz oprogramowanie SkyPhoto od SOUTH do obsługi misji  w fotogrametrii lotniczej i postprocessingu danych uzyskanych podczas nalotów.

W najbliższych tygodniach na rynek trafi także najnowsze oprogramowanie SurvX na platformę Android, które zastąpi swojego sprawdzonego poprzednika EGStar i będzie stanowiło alternatywę dla SurvCE Carlsona i FieldGenius od Microsurvey.

Na targach we Frankfurcie SOUTH pokazał również nowy pakiet oprogramowania LandMobile do GIS, jako następcę GIStar.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas we Frankfurcie. Kolejne targi Intergeo 2019 odbędą się w Stuttgardzie i już dziś serdecznie na nie zapraszamy. Do zobaczenia za rok!

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Śledź informacje na naszej stronie geomatix.com.pl oraz nasz Fan Page na Facebook'u geomatix.polska!

 Aktualności Geomatix

GIS Day 2017

NOWOŚĆ! - GPS GNSS S660P SOUTH do pomiarów RTK z Linuxem i WiFi

Oficjalna wizyta SOUTH w Polsce!

 Starsze wpisy:

Budma 2013 - galeria

Nowa wersja firmware do niwelatorów kodowych DL202

Nowe oprogramowanie wewnętrzne do tachimetrów serii NTS360

 

Szybki kontakt z nami

tel. +4832 781 51 38
kom. +48 698 503 012

Pełne dane kontaktowe

Geodezyjny sklep online GeoMarket.pl

Logo Geomarket

 

Chcesz być na bieżąco?

EmailNewsletter - zapisz się!
FacebookPolub geomatix.polska

1996 - 2018 © Geomatix Sp. z o.o.
All Rights Reserved.

Klauzula Znaki Towarowe Nazwy Firm