C.statcounter
Sklep geodezyjny · Instrumenty i akcesoria geodezyjne · Tachimetry · GNSS RTK · Teodolity · Niwelatory · Dalmierze Geomatix logo ul. Zimowa 39, 40-318 Katowice, tel. +48327815138, fax +48327815139

PROMOCJA! SOUTH GALAXY G1-S. Dwa warianty dla pomiarów GNSS

Promocja Galaxy G1-S SOUTH zestaw w dwóch wersjach

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na zestawy do geodezyjnych pomiarów GNSS.

Super cena - dwa warianty!


Teraz w promocji wodoszczelny GNSS GPS SOUTH Galaxy G1-S o dokładności RTK H:±8mm+1ppm i V:±15mm+1ppm, niewielkich wymiarach, z systemem Linux, dwumodułowym Bluetooth i obsługą NFC w komplecie z:

  • Wodoszczelnym kontrolerem X11 Pro z wbudowaną kamerą, modułem GPS i gniazdem karty SIM oraz oprogramowaniem FieldGenius w pakiecie

lub

  • Pancernym smartfonem MyPhone Hammer AXE M LTE i oprogramowaniem PowerGps

A Ty? Który wariant wolisz?

Promocja ważna jest do wyczerpania zapasów magazynowych

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY I CENY!

Aktualności

Banner Intergeo E

Tegoroczne targi INTERGEO odbędą się w dniach 16-18 października we Frankfurcie. Jednym z wystawców na INTERGEO 2018 będzie producent marki SOUTH. Na miejscu obecni będziemy także my, jako polski dystrybutor generalny SOUTH. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na stoiskach C.049 i D.058 w hali 12.0!

Laserliner Katalog 2018 2019

Mamy już wersję PL aktualizacji kompletnego katalogu produktów Laserliner na rok 2018/19!

Technologie pomiarowe Laserliner to niemiecka precyzja i jakość, a także aż 4 lata gwarancji!

Pobierz katalog Laserliner 2018/19 Update PL

Www Post South Relocation

Kwiecień 2018 zapisze się w historii SOUTH jako czas bogaty w istotne dla marki wydarzenia. 10 kwietnia bowiem w Guangzhou zainaugurowano istnienie Parku Industrialnego South Surveying and Mapping Geo-Information.

Wydarzenie miało charakter uroczystej ceremonii przecięcia wstęgi, na którą zjechali przedstawiciele ponad 50 dystrybutorów generalnych SOUTH z całego świata, w tym reprezentacja naszej firmy, która jest dystrybutorem generalnym instrumentów SOUTH w Polsce. 

Kolejnych kilka dni obfitowało w konferencje, szkolenia, spotkania między dystrybutorami, wymianę doświadczeń, pokazy i testy instrumentów geodezyjnych, rozwiązań UAV oraz LiDAR.

Gospodarze ceremonii i eventów towarzyszących wykazali się ogromną gościnnością i w najmniejszych szczegółach dbali o wszystkich uczestników tego wielkiego święta SOUTH.

#geomatix #south #southinstrument #industrialpark

 

Www Post Zsb Cieszyn

12 kwietnia w Cieszynie odbyła się już czwarta edycja wojewódzkiego konkursu "Geodezja z Pasją".

W konkursie rywalizowało ze sobą siedem zespołów ze szkół o profilu geodezyjnym z: Cieszyna, Bielska-Białej, Gliwic, Żywca, Częstochowy, Rybnika oraz Pszczyny.

Organizatorem całego wydarzenia był Zespół Szkół Budowlanych w Cieszynie, a swoim honorowym patronatem objął je Starosta Cieszyński.

Mieliśmy wielką przyjemność nie tylko znaleźć się wśród uczestników tej imprezy, ale także być jej głównym sponsorem i ufundować cenne nagrody dla najlepszych zespołów.

 

South N4 Tachimetr Bezlustrowy

Do naszej oferty tachimetrów dołącza bezlustrowy N4 SOUTH, specjalista od pomiarów tuneli. Możliwości tego tachimetru można rozszerzyć, gdyż współpracuje poprzez Bluetooth z kontrolerami, będącymi zaawansowaną platformą dla rozbudowanego oprogramowania. Dalmierz tachimetru N4 SOUTH ma zasięg nawet 1000m, a specjalny HOT BUTTON EDM (boczny przycisk dalmierza) przyspieszy i ułatwi każdorazowe wyzwalanie pomiaru. Dodatkowe ułatwienie obsługi to dotykowy ekran LCD HD z punktowymi przyciskami, a funkcja podświetlania tylko aktywnego panelu pomoże w oszczędzaniu akumulatora tachimetru. Masz też możliwość zamówienia tachimetru N4 z wbudowaną kamerą z 3-krotnym zoomem cyfrowym. Maksymalne dokładności pomiarów odległości i kątów to odpowiednio: ±1mm+1ppm i 1".

Dowiedz się więcej o tachimetrach SOUTH N4

South N6 Banner

Prostota obsługi i niezawodność to najkrótsza charakterystyka tego uniwersalnego tachimetru. Zmierzysz nim zarówno bez użycia lustra na odległość 600m, jak również klasycznie na lustro do 5km. Znajdziesz w nim najistotniejsze dla mierniczych funkcje oraz oprogramowanie niezbędne w terenie. Pomiary będą szybkie i dokładne, a to za sprawą stale wprowadzanych przez SOUTH ulepszeń technologicznych, jak też ciągłego rozwoju programów pomiarowych, w jakie wyposażony jest tachimetr. Dokładność pomiaru odległości w tachimetrze SOUTH N6 wynosi ±2mm+2ppm, a dokładność kątowa - w zależności od modelu - 2" lub 5". Instrument spełnia klasę szczelności IP55, pozwalającą na nieprzerwaną pracę niezależnie od warunków atmosferycznych. Łatwo jest też wymieniać dane między tachimetrem a innymi urządzeniami przy pomocy kart SD oraz przez złącze USB.

Dowiedz się więcej o tachimetrach SOUTH N6

Fb Eisenwarenmesse

Targi Eisenwarenmesse 2018 w Kolonii już za nami, a my dzielimy się z Wami garścią wspomnień z tego wydarzenia.

W ciągu 4 dni trwania targów, najnowsze technologie w zakresie sprzętu budowlanego miało okazję obejrzeć aż 47000 gości ze 143 krajów. Jak podaje organizator, wystawcy przybyli z 58 krajów, a ich liczba sięgnęła 2770. Wśród nich był oczywiście Umarex, niemiecki producent sprzętu Laserliner, którego jesteśmy generalnym dystrybutorem z Polsce. Na miejscu był także przedstawiciel Geomatix, jako reprezentacja polskojęzyczna.

W ramach targów Laserliner prezentował najnowsze rozwiązania pomiarowe, testujące i wykrywające, w tym: duży wybór zaawansowanych niwelatorów laserowych rotacyjnych i krzyżowych, kamer termowizyjnych, systemów do inspekcji wideo, wykrywaczy ściennych, testerów okablowania, dalmierzy laserowych, urządzeń do badania warunków środowiskowych, itp. Można było zapoznać się z ich możliwościami, przetestować ich działanie oraz uzyskać dokładne informacje o ich użytkowaniu, dedykowanych akcesoriach oraz nowinkach technologicznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym targi i już zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w 2020 roku! A w międzyczasie zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu w Katowicach, gdzie także mamy dla Was duży wybór urządzeń i akcesoriów Laserliner.

 

Eisenwarenmesse Banner

Spotkajmy się w Kolonii w dniach od 4 do 7 marca 2018 na międzynarodowych targach Eisenwarenmesse! Na stoiskach H060 J061, H070 J071 w hali 10.1 będzie można oglądać produkty marki Laserliner, takie jak: laserowe i cyfrowe urządzenia pomiarowe, testujące, wskazujące, narzędzia znakujące, a także poziomujące. Na miejscu będzie przedstawiciel firmy Geomatix, a więc możliwość konsultacji i uzyskania szczegółowych informacji o narzędziach Laserliner także w języku polskim. Nie zabraknie konkursów, niespodzianek, a przede wszystkim nowinek technologicznych. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz lokalizację Laserliner na mapce targów - Hala: 10.1 Stoiska: H060 J061, H070 J071

 

Fb Post Dzien Geodety

Dziś 5 marca, a więc Dzień Geodety Europejskiego i Geoinformacji!

Z tej okazji życzymy wszystkim GEODETOM sukcesów w pracy i w życiu osobistym, mnóstwa zleceń, zawsze precyzyjnych odczytów, wizury, malowniczych terenów do mierzenia oraz sprzyjającej pogody :)

 

Galaxy G1 South Mniejszy Niz Mniejszy

Mały, lekki, a jednocześnie w niczym nie ustępuje pełnowymiarowym odbiornikom GPS geodezyjnym!

Taki jest najnowszy GNSS do pomiarów RTK Galaxy G1 od SOUTH. Poznaj wszystkie jego zalety, przekonaj się, że wygoda może iść w parze z wydajnością i niezawodnością!

  • Wszystkie konstelacje
  • Pomiar przechylonym GPSem
  • Dwumodułowy Bluetooth
  • Wbudowane radio
  • Moduł komunikacyjny
  • Przemysłowa odporność
  • Usługi Cloud

Aktualności Geomatix

GIS Day 2017

NOWOŚĆ! - GPS GNSS S660P SOUTH do pomiarów RTK z Linuxem i WiFi

Oficjalna wizyta SOUTH w Polsce!

 



Starsze wpisy:

Budma 2013 - galeria

Nowa wersja firmware do niwelatorów kodowych DL202

Nowe oprogramowanie wewnętrzne do tachimetrów serii NTS360

 

Szybki kontakt z nami

tel. +4832 781 51 38
kom. +48 698 503 012

Pełne dane kontaktowe

Geodezyjny sklep online GeoMarket.pl

Logo Geomarket

 

Chcesz być na bieżąco?

EmailNewsletter - zapisz się!
FacebookPolub geomatix.polska

1996 - 2018 © Geomatix Sp. z o.o.
All Rights Reserved.

Klauzula Znaki Towarowe Nazwy Firm