C.statcounter
Sklep geodezyjny · Instrumenty i akcesoria geodezyjne · Tachimetry · GNSS RTK · Teodolity · Niwelatory · Dalmierze Geomatix logo ul. Zimowa 39, 40-318 Katowice, tel. +48327815138, fax +48327815139

Promocje laserów budowlanych Laserliner!

Promocje laserów budowlanych Laserliner!

Wybrane modele niwelatorów laserowych marki Laserliner teraz w super cenach!
Oferta ważna do 23 lutego 2018 lub do wyczerpania zapasów.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Aktualności

Www After GIS Day Bytom

W dniu 23 listopada 2017, w ramach światowego Dnia GIS-u, mieliśmy przyjemność gościć w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu. Nasi specjaliści przeprowadzili warsztaty z zakresu wiedzy o funkcjonowaniu geodezyjnych urządzeń pomiarowych, które towarzyszą na co dzień geodetom podczas specjalistycznych pomiarów. Uczniowie klas gimnazjum i technikum o profilu geodezyjnym mieli okazję zapoznać się z systemami GNSS GPS do geodezyjnych pomiarów RTK, a także zaawansowanymi laserami, wykorzystywanymi zarówno w geodezji, jak i w budownictwie.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

#gisday #2017 #warsztaty #gnss #gps

Www GIS Day Bytom

Serdecznie zapraszamy na GIS Day w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu! Nasza firma poprowadzi tam warsztaty już w najbliższy czwartek, 23 listopada 2017 od godziny 9:15.

GIS Day organizowany jest na świecie od końca lat 80-tych ubiegłego stulecia i ma na celu zapoznanie osób w różnym wieku i z różnych branż z możliwościami wykorzystania systemów informacji geograficznej.

#gisday #2017

 

Intergeo2017 Berlin Targi

Tak jak co roku, SOUTH zaprezentuje się na targach Intergeo 2017 w Berlinie, które odbędą się w dniach 26-28 września 2017.

W ramach targów będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami oraz produktami SOUTH, które dopiero wchodzą na rynek. Wśród nich z pewnością pojawią się najnowsze odbiorniki GNSS m.in. inteligentny Galaxy G1 Plus czy odbiornik Hi-End Galaxy G6, rozwiązania UAV, jak również nowinki wśród tachimetrów elektronicznych, niwelatorów kodowych z flagowym modelem DL-2003A, teodolitów, kontrolerów, urządzeń GIS i wiele innych ciekawostek w sektorze instrumentów geodezyjnych i sprzętu pomiarowego.

Na miejscu będzie także reprezentacja naszej firmy jako autoryzowanego dostawcy marki SOUTH, będzie można nas spotkać bezpośrednio na stoisku producenta.

Zapraszamy!

Zobacz lokalizację SOUTH na mapce targów - Hala: 4.1 Stoisko: C4.008

South S660p Odbiornik Gps Gnss

Potrzebujesz kompaktowego i inteligentnego systemu GNSS-RTK? Odbiornik GPS S660P SOUTH będzie świetnym wyborem! Pracuje na systemie Linux, jest dokładny i odporny na najcięższe warunki. Uzyskuje dostęp do danych łącząc się z platformą Cloud, można nim też zarządzać bezprzewodowo poprzez system Web UI. Ma funkcję łącza danych WiFi do odbierania poprawek z sieci CORS. Obsługuje wszystkie konstelacje satelitarne, a także współpracuje z wieloma programami pomiarowymi.

Dowiedz się więcej o odbiornikach GPS GNSS S660P SOUTH

South Dl 2003a Niwelator Cyfrowy Kodowy

Uprość sobie niwelację z najnowszym niwelatorem cyfrowym DL-2003A od SOUTH! Ten niwelator kodowy to nie tylko wysoka precyzja 0.3mm na 1 km podwójnej niwelacji na łatę inwarową, ale także dotykowy ekran, wygodny, boczny przycisk pomiaru, Bluetooth i wejście USB. Ponadto klasa szczelności IP65, wszechstwonne oprogramowanie w niwelatorze i do post-processingu. Sprawdź wszystkie zalety niwelatora!

Dowiedz się więcej o niwelatorach cyfrowych SOUTH DL-2003A

SOUTH In PL

W dniach 19-23 czerwca 2017, mieliśmy przyjemność gościć w naszej firmie przedstawicieli SOUTH - producenta instrumentów geodezyjnych, których jesteśmy wyłącznym dealerem i autoryzowanym serwisem w Polsce.

W ramach wizyty odbył się cykl szkoleń technicznych oraz przegląd zaplecza serwisowego, jakim dysponuje GEOMATIX. Przeprowadziliśmy także testy polowe najnowszego odbiornika GPS GNSS Galaxy G6, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Nasza firma współpracuje z SOUTH już od ponad 10 lat! Nasi specjaliści regularnie szkolą się w serwisach producenta, a zaplecze naszego laboratorium kontrolno-pomiarowego jest stale wzbogacane i ulepszane po to, byśmy mogli służyć Wam - naszym Klientom fachową pomocą i wsparciem technicznym w Polsce!

South N4 Tachimetr Bezlustrowy

Do naszej oferty tachimetrów dołącza bezlustrowy N4 SOUTH, specjalista od pomiarów tuneli. Możliwości tego tachimetru można rozszerzyć, gdyż współpracuje poprzez Bluetooth z kontrolerami, będącymi zaawansowaną platformą dla rozbudowanego oprogramowania. Dalmierz tachimetru N4 SOUTH ma zasięg nawet 1000m, a specjalny HOT BUTTON EDM (boczny przycisk dalmierza) przyspieszy i ułatwi każdorazowe wyzwalanie pomiaru. Dodatkowe ułatwienie obsługi to dotykowy ekran LCD HD z punktowymi przyciskami, a funkcja podświetlania tylko aktywnego panelu pomoże w oszczędzaniu akumulatora tachimetru. Masz też możliwość zamówienia tachimetru N4 z wbudowaną kamerą z 3-krotnym zoomem cyfrowym. Maksymalne dokładności pomiarów odległości i kątów to odpowiednio: ±1mm+1ppm i 1".

Dowiedz się więcej o tachimetrach SOUTH N4

South N3 Tachimetr Bezlustrowy Dalmierz 600m Hot Button

Kolejna nowość w naszym katalogu produktów - tachimetry bezlustrowe N3 / N10 od SOUTH z bocznym przyciskiem dalmierza HOT BUTTON EDM i dotykowym ekranem HD. Dokładność pomiaru odległości ±2mm+2ppm, dokładność pomiaru kątów 2". Dalmierz tego tachimetru mierzy bez lustra do 600m, z opcjonalnie do 1000m.

Dowiedz się więcej o tachimetrach SOUTH N3 / N10

South N8 N80 Tachimetr Bezlustrowy Dalmierz 1000m

Dla tych, którzy wolą prostotę obsługi, połączoną z szybkimi, wiarygodnymi pomiarami i rozsądną ceną. Najnowszy tachimetr bezlustrowy N80 / N8 SOUTH wyposażony jest w dalmierz o zasięgu do 1000m. Tachimetry te oferują bardzo krótki czas pomiaru do 0.1s oraz dokładność pomiarów odległości ±2mm+2ppm. Dokładność kątowa tachimetrów serii N8 wynosi 2". Łatwe przenoszenie danych dzięki obsłudze kart pamięci SD i złączu USB. Instrument dołącza do naszej oferty!

Dowiedz się więcej o tachimetrach SOUTH N80 / N8

South Galaxy G6 Odbiornik Gps Gnss

Prezentujemy wszechstronny i ekstremalnie wytrzymały, geodezyjny odbiornik GPS GNSS do pomiarów RTK. GALAXY G6 marki SOUTH to absolutny "czarny koń" pośród wszystkich dotychczasowych GPS-ów geodezyjnych. Wykorzystane w nim inteligentne technologie, w połączeniu z doskonałą dokładnością, czynią z GALAXY G6 idealny sprzęt dla najbardziej wymagających!

Poznaj najnowszy GALAXY G6 i wykorzystane w nim technologie


Szybki kontakt z nami

tel. +4832 781 51 38
kom. +48 664 125 455

Pełne dane kontaktowe

Geodezyjny sklep online GeoMarket.pl

Logo Geomarket

 

Chcesz być na bieżąco?

EmailNewsletter - zapisz się!
FacebookPolub geomatix.polska

1996 - 2018 © Geomatix Sp. z o.o.
All Rights Reserved.

Klauzula Znaki Towarowe Nazwy Firm